Avatar uživatele
aliendrone

Na dotaz „Jak si poradit s pračkou?“ neodpověděla ŽÁDNÁ žena – PROČ?

Tedy k současnému okamžiku. Dá se z toho implikovat, že ženy nejen že dnes zhusta neumí vařit, ale ani prát? ;) :D
Opravdu už perou, vaří, myjí nádobí, žehlí „v souladu s pokrokem“ jen chlapi a ženy pouze v případě nezbytnosti? (např. když chlap není „po ruce“) ;) :D

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Kepler, Anikitos před 1818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud je tvá úvaha správná, tak zaplať Pánbůh za to, že u nás to funguje stále po staru. Ani neperu, ani nevařím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michala11

Protože poslat ho za sousedkou, bylo dokonalé! Nedávno jsem to vysvětlovala doma na živo a nebyla to žádná sranda, natož na dálku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anikitos

Protože feminismus. Ženy už neperou. :'D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že ženy dělají nebo nedělají domácí práce stejně jako dřív a že odpovídali jen muži, považuju za anomálii. Možná hrálo svou roli, že se ptal bezradný mladík a projevila se mužská solidarita.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Protože jsem ji (ještě) nepotkala. (–:

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Keplere>>> Dal bych ti palec, ale už máš utrum – denní limit, takže smůla – nebuď tak NANAŽRANEJ! (Jakkoliv jako každý DOBŘE vím, že tvé převažující osobnostní vlastnosti jsou rázu chlívně neukojitelného a žíznivě neuhasitelného! Ale to s madam led, to už je vážně PŘES ČÁRU, že se nestydíš!!! Aha, teď mi docvaklo, že toto slovo NEMÁŠ ve slovníku, chjo…) ;) :D

před 1818 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek