aliendrone

Na dotaz „Jak si poradit s pračkou?“ neodpověděla ŽÁDNÁ žena – PROČ?

Tedy k současnému okamžiku. Dá se z toho implikovat, že ženy nejen že dnes zhusta neumí vařit, ale ani prát? ;) :D
Opravdu už perou, vaří, myjí nádobí, žehlí „v souladu s pokrokem“ jen chlapi a ženy pouze v případě nezbytnosti? (např. když chlap není „po ruce“) ;) :D

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je tvá úvaha správná, tak zaplať Pánbůh za to, že u nás to funguje stále po staru. Ani neperu, ani nevařím.

Další odpovědi
Michala11

Protože poslat ho za sousedkou, bylo dokonalé! Nedávno jsem to vysvětlovala doma na živo a nebyla to žádná sranda, natož na dálku…

Anikitos

Protože feminismus. Ženy už neperou. :'D

Kepler

Myslím, že ženy dělají nebo nedělají domácí práce stejně jako dřív a že odpovídali jen muži, považuju za anomálii. Možná hrálo svou roli, že se ptal bezradný mladík a projevila se mužská solidarita.

ivzez

Protože jsem ji (ještě) nepotkala. (–:

aliendrone

Keplere>>> Dal bych ti palec, ale už máš utrum – denní limit, takže smůla – nebuď tak NANAŽRANEJ! (Jakkoliv jako každý DOBŘE vím, že tvé převažující osobnostní vlastnosti jsou rázu chlívně neukojitelného a žíznivě neuhasitelného! Ale to s madam led, to už je vážně PŘES ČÁRU, že se nestydíš!!! Aha, teď mi docvaklo, že toto slovo NEMÁŠ ve slovníku, chjo…) ;) :D