Michal Kole

Na co vybalovač zboží potřebuje vstřícné a přijemné vystupování ?

Pak se není co divit že nezaměstnanost, když zaměstnavatelé mají přehnané požadavky a nároky.

Viz inzerát http://prace.mon­ster.cz/Brig%c3%­a1dn%c3%adk-brig%c3%a1dnice-vybalov%c3%a1n%c­3%ad-zbo%c5%be%c3%ad-pr%c3%a1ce-Pr%c5%afhonice-Praha-%c4%8cesk%c3%a1-republika-123472993.aspx

Nejlepší odpověď
beer

Viz jeho pracovní náplň -
vybalování zboží
pomocné práce na prodejně
doplňování zboží na prodejní ploše
Tedy bude jednat s lidmi a nejen se zaměstnaci, ale i zákazníky!

Další odpovědi
Funna

protože nikdo nechce mít v pracovním kolektivu např. morouse, který otráví svou náladou každého kolem sebe…nebo třeba nějakého uječeného kolegu, co se bude jen rozčilovat a hádat se s ostaními…to se zaměstnavateli nehodí, potřebuje, aby lidi dělali, ne si chodili stěžovat, nebo řešili problémy mezi sebou…
příjemné a vstřícné vystupování není žádný podivný požadavek…máš tam: co nabízíme – příjemnou atmosféru, což s nepříjemnými lidmi kolem tebe nejspíš nejde…

zelezo1983

Protoze prace s usmevem jde vzdycky lip nebo ty bys chtel pracovat s clovekem co se vecne mraci a je hnusny?

honza19hk

A ty by jsi zaměstnal sprostého a drzého zaměstnance? Akor když dělá někde na prodejně nebo skladě.