Ryboun

Na co si sednout místo (kromě) židle?

Chci se zeptat: na co by se dalo kromě židle sednout?

Nejlepší odpověď
Alesh

gymnastický míč?

Zdroj: http://gymnasticke-mice.heureka.cz/

Další odpovědi
Drap

Na špalek, na komínek z cihel, do křesla, na lavičku, na houpačku, na otočený kbelík a spoustu dalších věcí.

Lamalam

Na lep.

tatanka

Štokrle

zjentek

Na kolo! Třeba…

Gabcik

na roh stola

led

1 – V každom prípade na časť tela, ktorá sa používa k sedeniu.
2 – Je úplne jedno, na aký predmet si sadnete, pokiaľ jeho plocha, nosnosť a teplota vám toto umožnia bez vášho telesného poškodenia.
3 – V prípade sadania na živý organizmus, sa najprv presvedčte, či vás unesie a či vám tento živý organizmus, hoci aj nechtiac, nechce ublížiť.

kelley

Na mez, na zábradlí, na gauč, na koně…