rohlik2

Na co si mažete Nutellu? A je zdravá? ještě ke všemu k snídani?

Nejlepší odpověď
Drap

Na nic. Nejraději jen tak samotnou. Zdravá ? – to asi moc nebude, je to převážně tuk a cukry

Další odpovědi
Tom20

Já si nejradši mažu na rohlík,ale půlku sklenice snim i na posezení.To že je zdravá si nemyslim;možná trochu že sou v ní vořechy.Hlavně pravá Nuttela je pěkně drahá.

hanulka11

nesnáším takové mazání…děti si to rádi mažou na rohlík či housku

tom004

Už jenom představa,že bych ji měl koupit,natož na něco namazat,mne děsí.

anonym

Otázkou se mi připoměl vtip:Přijde cikán k Uzlovi do ordinace.
“Pán doktor Eržika mi nechce kůriť, že se ji to hnusí.”
“Jako první stupeň terapie, si ho pomažte Nuttelou a uvidíme.”
“Druhý den cikán rozzářeně hlásí” bolo to prekrásné pán doktor.”
“No vidíte pane Červeňák, a co vaše Eržika?”
“Já nevím, děti byly rychlejší.”

fcoop

Ten psudovtípek je vážně na poblití.