Na co se těšíte v této době nejvíce?

Nejlepší odpověď
zjentek

na cokoliv jiného (co ?)

Na zdraví!

Další odpovědi
anonym

na cokoliv jiného (co ?)

Doplňuji:
Ano, ať už je zas teplo, nesnáším zimu

Emefej

na cokoliv jiného (co ?)

Na jaro.

gecco

na cokoliv jiného (co ?)

Na zimu – zatím se počasí projevuje (až na drobné ´výstřelky´) podzimně…
😉

redy

na cokoliv jiného (co ?)

Až bude po této době 🙂 Nemám ráda hromadný svátky,a to přání co vám každej přeje i když věděj že lepší to už nebude.(zdravý) Někdy mi to příde až srandovní protože vám přejou i lidi o kterejch víte že vás nemusej.Je to komedie která je tolerovaná právě v této době 🙂

Pepa25

na vánoce

Doplňuji:
Tedy na Vánoce s velkým V, neboli svátky, které prožiju se svojí rodinou.

anonym

na slunovrat

alexandra

na cokoliv jiného (co ?)

Doplňuji:
Na důchod!!!

GM

na cokoliv jiného (co ?)

Doplňuji:
Těším se, až splatím dluhy a budu žít v pohodě, což bude do 2 měsíců.

anonym

gecco, si děláš kozy, nee ? 🙂

gecco

Ne ne, zima je má oblíbená – nelítá protivnej hmyz, ptáci neřvou (resp. výrazně méně, než jindy)… Proti chladu se dá oblíct (proti horku leda tak zalízt do sklepa či jeskyně)… Nelítaj alergeny…

Samá pozitiva.
😉

anonym

Nemůžeš se koupat v řece, opalovat se na pláži, nesebereš žádný lesní plody, nesedneš si na hoďku pod strom…no můžeš si sednout, ale nastydneš, teda aspoň já, musíš nosit bundy, kabáty, čepice, šály, …lepší to je v kraťasech, na kole, na motorce, koukat jak ti prospívá zelenina na zahradě, ve skleníku… žádný topení, nakupování drahýho uhlí, zlámaný haxny kvůli náledí, …v zimě je to otravný