Avatar uživatele
flodur

Na co se používá?

Že se kořeněná vína METROPOL,CINZÁNO apod.používá jako aperitiv nebo snad i do míchaných nápojů ví z dospělých snad každý.Ale jaký máte názor na to že tyto vína někdo tzv.„chlastá“ jako pivo? Díky všem za váš jakýkoliv názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, barnajka, karel4 před 4451 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zl@tk@

Ano jsou i tací mezi náma. Je to sorta lidí, která potřebuje alkohol v krvi a ne ten samotný požitek z vína jako takový.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
karel4

nevím utrácení vína bud ho využít nebo sníst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Jakýkoliv alkohol piju jenom svátečně. Nejsem z těch, co by si bez dvojky vína neuměli představit večer – alkohol prostě k životu ani nepotřebuju, ani mi dvakrát nechutná, ani mi nedělá moc dobře. Když už si ho teda nárazově dám, moc neřeším takovou tu gurmánskou etiketu, k čemu se jaký druh hodí a z jaké sklenice pít… Nazývejte to klidně barbarstvím, je mi to fuk :)
Přesto jsou věci, který i já považuju za křupanství: víno v kartonu, víno v pet lahvi, chlemtání přímo z flašky…a chlemtání bez záklopky, tj. že člověk nezná míru. Třeba zrovna to pivo se dá pít i na litry, ale víno by se mělo vychutnávat, chápat jako jakýsi obřad. Vyslopat lahev na jeden zátah, to je fakt trochu moc. Když už se pije, má se pít pro radost z pití, s požitkem…a ne s cílem co nejdřív se zpráskat a nevědět o sobě… To se pak nedivím, že se takový prostější člověk spokojí i s pseudo vínem 25Kč/2l :))
Pokud jde o to cinzano – my si doma čas od času děláme svoje vlastní, domácí: voda, rýže, koření, kvasnice, citron, cukr.
Není to špatný, ale mně jde tohle pitíčko až příliš moc do hlavy… a taky do tuku. Sladký je to fakt jak cumel :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek