luckykubrt

Na co se můžeme těšit k Mezinárodnímu dni dětí?

Budou nějaké akce pro děti, updaty ve hrách, jak to oslavujete vy?

Já myslím, že nejkrásnějším dárkem pro děti (ale i pro dospělé) by byl celosvětový mír… a mohl by trvat věčně. 🙂

Odpovědi
odpovídámež

Tak jestli obce, města připravují hromadné akce ke dni dětí, tak ať jsou atrakce zadarmo a ne tam platit 25,– za 5 minut skákání. Myslím, že všude je peněz dost. Tak když tohle nebude fungovat, tak by byla pěkná jízda lodí. /Dříve se říkalo parníkem./

nyjono

Pamatuju se, že u nás, za mých dětských let, promítali na den dětí v kině zadarmo. Samozřejmě dětský film.