Milan3001

Na co nejspíš umřela ve filmu Pelíšky maminka hraná E. Vašáryovou?

Zdravím, nenapadá někoho něco konkrétního? Vím, že tam bylo akorát řečeno, že bere prášky na tlak…
Trochu tu o tom spekulujeme, tak se ptám i tady. Díky moc

Na co nejspíš umřela maminka hraná E. Vašáryovou ve filmu Pelíšky?

Nejlepší odpověď
marci1

Měla nějaké srdeční problémy, užívala léky, tedy zemřela asi na infarkt. Ta si chudák vytrpěla s cholerickým manželem. Už jen ty noky nebo knedlíky! 🙂

Další odpovědi
elkon

Byla kardiak.

tony2412

Já teda myslím že na rakovinu!