Rokio

Na co máte talent a co vám naopak vůbec nejde?

Neexistuje člověk bez talentu. Každý má na něco talent. Na co máte talent vy?

Každému člověka také něco nejde? Která činnost vám jde nejhůře?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Jde mi dělat to, co mě baví a to co mi dává smysl popř. to v co věřím. Umím najít ve věcech potenciál a umím vše obrátit ve svůj prospěch jak jen je to možné.
Naopak neumím dělat věci, které mě absolutně nebaví a které nesnáším. Také nemám talent na to, zapadnout a zapojit se do konverzace větší skupiny lidí.
Jinak co se týče talentu, jsem zastánce názoru, že tvrdá dřina překonává talent. (podobně jako představuje Rock Lee, kterého máš na obrázku)

Další odpovědi
ivzez

V poslední době to vypaddá, že mám talent
především na průšvihy a na trapasy…