autacek

Na co jste za poslední rok nejvíce hrdí z toho, co jste sami dokázali?

Na co jste za poslední rok z toho, co jste sami dokázali, nejvíce hrdí?

Nejlepší odpověď
dudu

V loňském roce nevidím nic, čím bych se mohl nebo měl pyšnit. Snad jen faktem, že jsem v relativní psychické pohodě přežil dvě docela závažné operace a pobyt na JIP-kách tří různých nemocnic.

Další odpovědi
paul1

Na staré kolena jsem se dal na řezbařinu. Mám nějaké dláta a lipové dřevo, které jsem dostal před lety od kamaráda, ale neměl jsem ponk – varštak. Tak jsem se rozhodl, že si ho vyrobím. Po předcházejících majitelích našeho domku zůstal ve skelpě stojan na brusku, tak jsem k němu předělal další dvě nohy a pracovní desku, police a také šuplíky na dláta. Ještě jeden musím udělat a bude dílo hotové. Dělal jsem pomalu, i přes zimu, trvalo to skoro 1/2 roku, ale už bude hotovo. Denně se v mém díle vytěšuji. Má jednu velkou výhodu – je poměrně vysoký, co mi usnadňuje práci, nemusím se tolik ohýbat a méně mne bolí záda.

hapiky

Na spoustu kvalitně odvedených zakázek.

Rokio

Vyhrál jsem minulý rok 6.500 Kč, o které jsem se podělil s rodinou a dal jsem mámě příspěvek v plné výši na orbitrek.

Také jsem dosáhl finančního majetku ve výši 400.000 Kč.

Nejvíce hrdý jsem asi na to, že jsem dosáhl takové finanční částky.

quentos

Na poslání rukopisu knihy vydavatelům (po cca 15 letech váhání a úprav).

Malvína

Že jsem se konečně vzdala svých provinností, o kterých jsem si myslela, že musím dělat bez přestání, posunula je stranou a o svém volnu podnikám mnohem více zážitků.

Funna

že jsem ho ve zdraví přežila .-))