Avatar uživatele
autacek

Na co jste za poslední rok nejvíce hrdí z toho, co jste sami dokázali?

Na co jste za poslední rok z toho, co jste sami dokázali, nejvíce hrdí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, paul1 před 1526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

V loňském roce nevidím nic, čím bych se mohl nebo měl pyšnit. Snad jen faktem, že jsem v relativní psychické pohodě přežil dvě docela závažné operace a pobyt na JIP-kách tří různých nemocnic.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Na staré kolena jsem se dal na řezbařinu. Mám nějaké dláta a lipové dřevo, které jsem dostal před lety od kamaráda, ale neměl jsem ponk – varštak. Tak jsem se rozhodl, že si ho vyrobím. Po předcházejících majitelích našeho domku zůstal ve skelpě stojan na brusku, tak jsem k němu předělal další dvě nohy a pracovní desku, police a také šuplíky na dláta. Ještě jeden musím udělat a bude dílo hotové. Dělal jsem pomalu, i přes zimu, trvalo to skoro 1/2 roku, ale už bude hotovo. Denně se v mém díle vytěšuji. Má jednu velkou výhodu – je poměrně vysoký, co mi usnadňuje práci, nemusím se tolik ohýbat a méně mne bolí záda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Na spoustu kvalitně odvedených zakázek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Vyhrál jsem minulý rok 6.500 Kč, o které jsem se podělil s rodinou a dal jsem mámě příspěvek v plné výši na orbitrek.

Také jsem dosáhl finančního majetku ve výši 400.000 Kč.

Nejvíce hrdý jsem asi na to, že jsem dosáhl takové finanční částky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Na poslání rukopisu knihy vydavatelům (po cca 15 letech váhání a úprav).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Že jsem se konečně vzdala svých provinností, o kterých jsem si myslela, že musím dělat bez přestání, posunula je stranou a o svém volnu podnikám mnohem více zážitků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

že jsem ho ve zdraví přežila .-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek