Na co je dobra coca-cola..???

dneska sem se vyzvracela a moje mamka mi donesla colu a rika ze to pomaha.. za to rekla doktorka. Proc by mi to melo pomoci? dekuji Kett

Nejlepší odpověď
quentos

to máte jako se všemi ostatními jedy – v malém množství léčí.

Další odpovědi
Miroslavst

Já to slyšel trochu jinak.
Coca-cola nápoj zdraví, ženám svírá, mužům staví.
Ale co je na tom pravdy nevím, protože coca-colu nepiju. Hold nemusím :D

iwetax

Mám zkušenost, že opravdu tak působí. Původně se prý používala jako lék.

GangstaHelper

Pomáhá to od pocitu na zvracení. Vyzkoušeno.

Lékaři to doporučují lidem s rakovinou, kteří nemají chuť k jídlu a mají právě pocit na zvracení.

Ale Coca-Cola original, a žádná light.

Radovan M

Já slyšel že to prý zklidňuje žaludek, co je na tom pravdy nevím.

Kiki-M

Coca Cola byla původně vymyslena jako lék proti potížím s trávením a žaludku, ale lidem začala chutnat, tak ji pijí jenom tak. Ale jinak při zvracení hodně pomáhá na zažívání.

pusso

Když jsem měl ještě malé děti tak jsme používali colu a slané tyčinky k léčení prújmů.Funguje to perfektně a rychle.Nemu seli jsme do ních valit léky.Poradil nám to v Torontu jeden dětský lékař.

vyneve

asi stimuluje chuť, to je pravda…ale ještě by bylo dobré doplnit minerály (při zvracení jich člověk hodně strácí, a ještě více při průjmu) ne čajem, ale minerálkami!
(proto i když se potíme-minerálky (ne „dobrá voda“, které téměř žádné nemá)