na čí popud mi byla smazána otázka?

Pane bumbes proč jste se zasekl v 18tém století?
Doplňuji:
Jenom neodporovat!!! jsem na servru, kde si stříbrní a zlatí mohou co se jim nelíbí smazat.
ŘÍKÁTE O SOBÉ P. BUMBESI ,ŽE VÁŠ PŘEDEK JE TYRANOSAURUS REX? TAK V TOM S VÁMI SOUHLASÍM.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Vážená dámo, proč jste se zasekla v „odvozeném“ starověku?

Vaše demagogická zaslepenost pro nesmysly je fascinující. Příkladem je Vaše mylné pochopení uměle vytvořeného argumentu zkresleného svou všeobecností, jenž zde nyní budu citovat z vašeho odkazu Wikipedie: „Původ zednářství je odvozován z cechů středověkých stavitelů chrámů, zednáři sami svůj vznik odvozují od stavby Šalamounova chrámu v roce 960 př. n. l.“
Ve svém příspěvku ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/svobodni-zednari ) jsem jasně uvedl a doložil několika lehce pochopitelnými odkazy, že prapůvodci zednářů byly „stavitelé chrámů a mnoha dalších staveb“ kamenická bratrstva a posléze Templáři (temple = chrám).
Zde totiž je nejspíš „jádro pudla“ tohoto sporu, neboť asi nechápete význam slova „odvození“ (domněnka, domyšlení, dedukce, hypotéza, nepřímost,..)
Teoretickou laickou zkratkou se dá tímto způsobem i „odvodit“ prapůvod Zednářů v té době, ale je to ubohé neprofesionální paušalizování, asi jako kdybych tvrdil, že jsem „odvodil“, že můj přímý prapředek byl Tyrannosaurus Rex.
Je to ale Váš problém, že se podíváte na románový pseudodokument a uvěříte mu, jako evangeliu, a že nejste sto pochopit evidentní historická fakta.
To že Vám někdo smazal nesmyslný příspěvek mne zamrzelo, neboť jsem už měl napsanou odpověď.
Doplňuji:
Ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.

AMEN

Další odpovědi
Jahoda

Myslím, že to byla ta otázka pro Bumbese. Nečetla jsem ji sice celou, ale myslím, že tam nic vulgárního napsáno nebylo. Tudíž nevím, proč byla otázka smazána. Já to tedy nebyla. Jsem Stříbrná teprve od včerejška a vím, že nahlašovat otázky budu jen v tom případě, že budou vulgární, urážející apod.

Zřejmě to byl admin, kdo otázku smazal.

annas

Zaj-Po, já mohu mazat, ale smazala jsem jen urážlivé a vulgární otázky. Odsouhlasily je i Odpovědi.
Tentokrát ale opravdu nevím, o kterou Vaši otázku jde. Stejně tak jsem byla překvapená, když někdo smazal Vaši otázku, v níž jsme si vysvětlily naše nedorozumění.

Ale navrhnout smazání otázky může i kdokoliv jiný než stříbrný a zlatý. Nedávno se o tom diskutovalo. Případně sami admin.

iceT

taky jsem chtela odpovidat,ale otazku jsem nenasla.

anonym

taky uz mi jednou byla smazana moje otazka,nebyla vulgarni ani urazliva presto zmizela,myslim ze to byl admin

panenka

Otázka Zajpo zřejmě byla smazána administrátorem .

ReHu

Zaké si myslím, že admin.

Toruk

Podle Darwinovy teorie je tyranosaurus i Váš prapředek 🙂
Nicméně Bumbes o sobě netvrdí, že jeho „PŘEDEK JE TYRANOSAURUS REX“. Naučte se číst Zajpo… a pokud to umíte, nepřekrucujte slova jiných podle toho jak se Vám to hodí.