cappuccino

Na čí pohřeb byste byli ochotni vystát tak dlouhou frontu, jako vystojí Angličané, aby se poklonili své královně?

Existuje u nas taky tak vazena a milovana osoba?

Nejlepší odpověď
Drap

Veřejnou osobu asi takovou neznám.

Další odpovědi
led

Na svoj. ⏱️
Ale nechápem, prečo mi niektorí tvrdia, že sa toho nedožijem. 👀

Justin1

O nikom takovém nevím. Nešel jsem ani do fronty na korunovační klenoty na Pražském hradě, kde se čekalo určitě mnohem méně než 24 hodin. Jednou jsem stál v tříhodinové frontě na Zlatou bulu sicilskou nebo nějaký podobný historický dokument, který se mimořádně vystavoval pro veřejnost.

Před lety jsem četl o tom, že ve Francii imigranti kvůli vyřizování dokladů musí stát ve frontě přes noc, aby měli šanci na úřadě během následujícího dne přijít na řadu. Prý do fronty chodí mezi prvními stát někteří maníci proto, aby svoje přední místo ve frontě prodali někomu, kdo přijde až ráno, ale přesto se chce vejít mezi ty, kteří ten den budou obslouženi. Úřad totiž po otevření přidělí pořadová čísla třeba jenom první stovce nebo prvním dvěma stovkám lidí a zbytek má pro ten den smůlu.

Lgee

Máma

elkon

Žádný, pohřby nevyhledávám.

Pepa25

Stál jsem jedinou frontu na pohřeb veřejné osoby, a to prezidenta Havla. Byla ale poměrně krátká. Nikoho jiného, ani žádné celebrity.

Filip84

Možná Eliška Wagnerová. Akorát bych, když už teda, nestál tříhodinovou frontu, asi, spíš bych jí třeba donesl něco na hrob.

Jinak mne nikdo nenapadá.

Porkman

Právě ta královna:-)

df

Tohle má být dotaz+ ? No maucta