Na čem sedíte, když nemáte co dělat a přitom koukáte na obrazovku PC s přihlášením na Odpovědi.cz?

Vynechte zadní část. Přesně už vím, kdo by tak odpověděl.

Nejlepší odpověď
redy

Kožený kanselářský křeslo 🙂 a na něm polštářek.
Přišla jsem až teď, a zatím se tady nic moc neděje. Kde jste? 😁

Další odpovědi
Drap

Nestává se, že bych neměl co dělat. U PC mám kancelářské křeslo.

anonym

Na kancelářské židli. Je pohodlná.

Marci1, na tom míči sedávám, když mne bolí páteř. Dobrá věc. 🙂

marci1

Na gymnastickém míči. 🙂
http://www.co­retraining.cz/2012/07/­pozitiva-cviceni-na-gymnastickem-mici/

ivzez

Jsem-li přihlášena na Odpovědích, mám co dělat.

(Nejen) k PC používám jednu (myslím) z prvních kancelářských
nastavitelných židlí (s kolečky) vyrobených v ČSSR. (Zajímalo by mne,
jestli budou mít moderní kancelářská křesla stejnou životnost.)

setapouch

Nesedim, stojim. Nemam co delat, protoze cekam na bus MHD, ktery ma opet zpozdeni.

honza19hk

Hlavně a zaprvé na pr… jinak na vzuchem odpružený sedačce v bagru.
Pokud ne, tak zpravidla v koženém křesle u kompu doma.