hlodavec

Na Badoo mi neustále chodí dámské profily s hláškou, že si chtějí povídat. Je to pravda, nebo to generuje systém?

Odpovědi
elkon

Nepoužívej Badoo, nebo si zablokuj vyskakovací okna. V Google Chrome takový problém není. Tam je snadné nastavení.

dubraro

S jistotou nejde o to, že by si dámy chtěly povídat. Je to spam, pokus o phishing nebo reklama prostitutek.

ivzez

No, jestli si nevymýšlíte, abyste nás ohromil, pak asi bude pravda, že Vám ty profily chodí.
Ty hlášky ale budou „systémové“, aby z Vás seznamka vytáhla nějaké peníze.