Rukas

Myslíte, že SONY udělalo chybu, když vydalo film „The Interview“?

Doplňuji:
Jen pro doplnění: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2oo2-0xvCZ8

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

Ne.

Mám podezření, že celá aféra s údajným hackerským útokem organizovaným KLDR byl reklamní trik, který na 100% vyšel.

Další odpovědi
Tobias77

Ne.

Alesh

Ne.

Proč by jako mělo dělat chybu? Je to taková řízená provokace, zdá se, že funguje. Co přesně má splnit za účel, těžko říct. Ale jak vidno Amíci a spol. to rozjeli ve velkým. 😉

Magix.cz

Ne.

setapouch

Ne.

Jestlize otazka stoji takto, pak ne, nemyslim si to.A nemyslim si to proto, ze jsem film nevidel. Presneji jsem o nem ani neslysel, proto si o nem nemyslim nic.

CheryBlosom

Nevím, film jsem neviděl.

Zvědavý

Ne.

Doplňuji:
Mělo by snad mít strach s toho principála a jeho národa cvičených opiček ??

Tristania

Ano.

Doplňuji:
Film vidět nechci, je to jen reklama a další dobyvatelský pokus.

Putin

Ano.

Doplňuji:
Myslím, že Sony udělalo velkou chybu, je to pouze zbytečné dráždění hada bosou nohou! :(

AmazedWolf

Nevím, film jsem neviděl.