nyjono

Myslíte, že se letos konečně dočkáme medaile?

MS 2018 🙂

Nejlepší odpověď
Muffz

Myslím, že USA bude opět konečná.

Další odpovědi
zjentek

Není to tak nemožné. Stačí porazit amíky a máme minimálně brambourovou!

Mc Merkurion

… proč konečně ??? … stále jsme na špici (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mistrovstv%C3%AD_sv­%C4%9Bta_v_led­n%C3%ADm_hoke­ji >>> na to, jak jsme malá země !!! ), a že nám to některý (několik) roků nyní nevychází, holt, každej chvilku tahá pilku, nejni nad doby, kdy hrál každej s každým …

autacek

Kdo a v čem? Myslím, že medajle z MS 2018 se tu z nás nikdo nedočká. A jestli myslíš hokejisty, ty na tom budeš případně mít nějakou zásluhu?

Muffz

Mc Merkurion – je 5 top týmů (Švédsko, Rusko, USA, Kanada, Finsko), pak jsou nějaké průměrné (Švýcarsko, ČR, Slovensko) a zbytek je na nabírání bodů. Sem tam se někdo překoná a postoupí do vyřazovací části, ale jinak je to každé MS to stejné. Pak odpadnou ti průměrní a je to všechno mezi těmi top týmy.

Letos se mi líbí, že konečně zůstala stará garda doma (ještě aby skončil ten -nevím, jak se hraje buly na MS a budu se po každém vykázání hádat- Plekanec a bude to) a hrají mladíci, kteří jsou budoucností a mají potenciál. I když řekněme si na rovinu, kdyby nepřijeli Pastrňák s Krejčím, tak ani nepostoupíme ze skupiny a byli by tam místo nás Slováci.

Jsme malá země, ale hokejová, máme dobré hokejové základny. To je to, proč máme tolik hráčů v NHL a proč nejsme něco jako Francie.