Chmelican

Máme na medaili v hokejovém MS?

Blíží se mistrovství světa v hokeji 2018. Jen se vám zeptám, jestli naše sestava má na medaili? Já myslím, že by se to dalo, ale bude to hodně těžké

Nejlepší odpověď
Kepler

Si děláš srandu? Náš hokej je v dlouholetém útlumu, ti nejlepší hokejisté hrají v zahraničí a nějaké reprezentace na MS je jim u zádele, když si v cizím klubu vydělají. Na sestavu jsem se ani nedíval a už pár let se nedívám ani na MS. Je o politováníhodné. Pokud urvou bronzovou, budu to považovat za zázrak.
Snad jsi myslel MS 2019.

Další odpovědi
hapiky

Zřejmě se nám podaří jeden dva zápasy jako obvykle a to bude asi vše. Je potřeba dávat dobré a stabilní výkony po celou dobu MS, jinak nemáme šance na medaili.

marci1

Bylo by to krásné, ale obávám se, že nemáme. Ale fandit a doufat můžeme. 🙂

Kelt

To asi nikdo neví a na druhé straně se můžeme těšit na pěkné hokejové zápasy. A kdo bude stát na bedně to se ukáže. Je pravda, že bychom to potřebovali, ale bude to těžké.