IK

Myslíte že reklama v TV je kontraproduktivní?

Všímám si, že když něco jde v TV reklamě tak si to rozhodně nekoupím. To je určitě proti původnímu záměru. Možná by s tím mohli investoři počítat aby se zredukoval nesmyslný počet.

Nejlepší odpověď
Drap

Zadavatelé reklamy mají očividně opačný názor.

Další odpovědi
ReHu

Určitě nás je hodně, kteří nekupují, ale asi je stále ještě více těch, kteří koupí, nebo asppoň zkusí a pak znovu zkusí (něco jinhého) atd.
Ne nadarmo se řéíká, že dobrý výrobek reklamu nepotřebuje.

mosoj

Kontrapropduktivní určitě není, ale je k nasrání, zejména když ještě zvýší hlasitost.

Všeználek

Moc teda nekupuju to co je v reklamách.Jen sladkosti(jednou za měsíc mě to nezabije) ale jejich cena mi příjde děsná.Stejně to je se vším.Reklamy si dávaj jen bohaté firmy které to potom(za drahé peníze)umí prodat.Např u reklamy na nějáký nejmenovaný deodorant se nepozastavuji nad tím,jakou má v televizi propagaci,ale nad jeho cenou.Ceny za značku výrobku mi příjdou směšné.

Reklamy se mi zdají taky nanic a když už půl roku vidím pořád tu samou…to už je teda opravdu moc.Do jisté míry se to dá snést ale čeho je moc toho je až příliš.

devitkac

V určitém ohledu v tomto s vámi souhlasím. Kdykoliv vidím nějakou reklamu v televizi, tak mi to spíš produkt, který propaguje znechutí, než že bych měl okamžitou potřebu si jej koupit. Mně osobně se mnohem více líbí spíše nenásilné formy reklamy. Teď nedávno jsem například byl na jedné akci a tam jsem narazil na přesně něco takového. Jedna firma tam měla reklamu v podobě loga promítaného na stěnu. Každý si toho všimne, ale neruší to. Nějaká taková reklama by se mi líbila i pro mé vlastní podnikání. Už jsem se po tom dokonce i díval a koukal jsem, že takové projektory na projekce loga firmy u nás dělá například https://www.vi­sap.cz/

IK

Když to jde v češtině tak to člověk nějak vezme, ale pak to vidím ve slovenštině a maďarštině a skoro se stydím za lidskou rasu že si to necháme líbit.

mosoj

Teď se stydím já za tebe. Nicméně v naší TV jsem reklamu v mďarštině neviděl !!!

IK

jo, mám kabelovku, česky namluvené pořady a reklamy v originále jsou běžné.

IK

Ou, doufám že jsi to nepochopil rasisticky, já jsem myslela to že tu samou reklamu užijí ve více státech když už se to natočilo tak co investovat do jiné národní mentality, když jde jen o to jim to prodat a ne o to prezentovat využití nebo srovnání kvality…tedy nějakou pravdivost toho co prezentuji.