zjentek

Myslíte, že podobná videa se natáčejí výhradně pro zisk? Nebo vám přijde jako „reál“?

A kolik se ve 21. století dá podobnou „blbostí“ vydělat?
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/neod­hadl-hloubku-louze-vynoril-se-az-za-par-vterin-40367515#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=9cM7IGNrSW8-202107290936&­dop_id=40367515&sou­rce=hp&seq_no=5&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

@dubraro: no píší momentálně přes 24 miliónu zhlédnutí.

Nejlepší odpověď
dubraro

Možná ani ne jen pro zisk, ale i pro zábavu. Aby z takového virálního videa byl nějaký viditelný zisk, musí mít velmi mnoho shlédnutí, myslím že nejméně sto tisíc.

BTW: Neznamená to, že by se to nemohlo stát v reálu. Můj dávno bývalý šéf jel jednou do Bratislavy na veletrh. Při průjezdu městem vjel do kaluže … a podle jeho slov „když se voda převalila přes střechu, pochopil jsem, že je něco špatně“.

Další odpovědi
elkon

Kdyby to byl reál, tak to bude točit jeho žena. Tady stál kameraman bokem a točil situaci už předem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.