terry

Myslíte, že po změně prezidenta se budou mít lidi líp? Že na to má vliv?

Protože já si myslím, že ne, ale slyšela jsem tak mluvit pár lidí.
Doplňuji:
Proč si to mnozí myslí, že jim může život zlepšit? To nechápu.

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Odpovím otázkou. Jaké pravomoce má prezident aby nám mohl zajistit lepší bytí?

Další odpovědi
Drap

Než bude v této zemi lépe, tak se vystřídá ještě několik prezidentů.

jpau

Jak se budeme mít nezáleží na prezidentovi ale jen na nás, koho si zvolíme. Bohužel, naše povaha je taková, že velká část (cca 60%) k volbám nepůjde a pak bude jen nadávat, jak je vše na nic.
Doplňuji:
Ad Tvoje doplnění, řeknu to poněkud nepopulárně: Protože jsou to omezení idioti a Ty můžeš být ráda, že za svoje názory NEpatříš mezí ně 😉.

ten který je

Lidé by se mohli mít lépe kdyby se především vyházeli přebyteční státní úředníci.

anonym

Dobře se nám žije v naši krásné zemi a na presidentovi nezáleží.
Doplňuji:
Život je přeci hezký sám o sobě, tak není potřeba si stěžovat na žádné důvody jenž jsou vždycky maličkostmi. Život nám dává více než bere – stačí se pouze dívat. A také je dobré se nezajímat o nic politického – případně se vůbec nedívat na zprávy nebo je nečíst.

mosoj

To podle tebe znamená že můžeme mít za pezidenta bezdomovce z Masarykovo nádráží?

jirkajirka

To podle tebe znamená že můžeme mít za pezidenta bezdomovce z Masarykovo nádráží?

Podle těch kteří se do posledních voleb hlásili mohli jsme dopadnout mnohem hůře.

terry

Co má tvá otázka společného s mou otázkou?