vlk samotař

myslíte,že páni politici si odhlasují snížení platů.Na rok jim zablokovat konta ať se živí rukama

Doplňuji:
Pojďme se všichni domluvit a vyházet je z hradu

Nejlepší odpověď
anonym

Já hlady nechcípám ani to nepřipustím.De­mokracie je o tom,že má jedinec povinnost postarat se o sebe.Stát se má starat pouze o děti,nemohoucí atd.Nebudu čekat hladová až se stát o mně postará.A co je stát? Vy-My! A kde je otázka? D

Další odpovědi
mosoj

A co volby, ty tě nic neříkají ? Koho jsi volil naposled ?
Doplňuji:
Jo jo , nejvíc křičí ti co nechodí k volbám. Doma to neovlivníte !!Je třeba volit správně. Voloďa již dávno umřel !!! a v mauzoleu je nám houby platnej, jestli tam vůbec ještě je .

Drap

Tady to nevyřešíme. Jediná rozumná cesta jak s tím něco udělat je to co naznačil mosoj. Jít k volbám a zodpovědně zvažovat – koho ?

suaeda

Volby to je správný názor. Zamysleme se kdo jsme koho volili. A příště nesmíme říkat (zejména ty starší) nemá cenu chodit k volbám stejně si to tam udělají jak chtějí. A nedat na krásná slova „když ptáčka lapají pěkně mu zpívají“ jak musíme šetřit aby jsme dál nezadlužovali náš stát. Pamatujete ještě tu reklamu „Přemluv bábu, přemluv dědka“. Nebo na složenky, které dnes už mají několikanásobnou hodnotu. Nejvíce mě minule přesvědčili z Olomouce, kde naprosto vyškrtli „Ička“ (pro ty kdo nečetli Kmotra Mrázka – Ivan Langer). Kdo je z města na Hané klobouk dolu před Vámi. To Bechyňského usedlíka „specialistu na finance“ toho si Jihočeši zvolili. Takže příští volby se nenechat ovlivnit reklamou, ale jít volit s rozumem. Bohužel příští vláda to bude mít po této velice těžké.
Ještě k základu otázky. Platy nahoře si nesundají to by moc bolelo – dole to nejméně bolí a je tam větší dav, který to snáze snese.

anonym

Ani je nehne. Jsou si MOC důležití s nima nikdo nepohne dávají si samé prémie a pracujícím lidem třeba nezvýší důchody jen cpou peníze do kapes!

ten který je

S tím opravdu nic neuděláme.Je to marná snaha,stejně jako snaha některých zdejších uživatelů včetně mne,vrátit původní podobu a vzhled otázek a odpovědí.:-D

anonym

„POCHCÍPAT HLADY“? Co ty jsi za hnusného malého člověka?

hanulka11

to nemá cenu tady přeci řešit …to už je moc obehraná písnička a není to k ničemu