zjentek

Myslíte, že okénko u vozu rozbil?

Je třeba shlédnout přiložené video zde:

https://www.no­vinky.cz/krimi/478550-zlodej-ukradl-z-auta-batoh-za-pet-sekund-nasel-v-nem-jen-ucebnice.html

Já si myslím, že to okénko u vozu rozbil.

Odpovědi
Edison

Ano, rozbil. Jde to snadno s rozbíječem okna.

Kepler

Mně to přijde, že nejdřív něčím páčil pak se sklo teprve rozsypalo. Žýdný úder není vidět.

Pajka.111

Dobrý den, mě by zajímalo, jak jste spokojeni se zabezpečením v autách. Myslíte, ž je dostatečné? Já si myslím, že tak dostatečné není, jak tvrdí třeba prodejci. Docela bych si aji do auta namontovala nějaké další zabezpečení. Zaujalo mě toto řešení https://www.ze­der.cz/. Zkušenosti?

Edison

Rozbíječ okna je velký jako přívěšek na klíče. Ono stačí ťuknout, je v tom takový pérový padací hrot… Ten to nerozbije, ale naruší. Pak se k rámu vrazí šroubovák, zapáčí a okýnko se spolehlivě a rychle samo vysype.

zjentek

Vím, že dnes zde panuje nálada, jako ty to tady málo vynášelo, přesto jsem našel odvahu se zeptat (když už k tomu MÁ ten web sloužit).