smoulinkaq

myslité že na vanoce napadné snih? to pak nejsou pravé vanoce bez sněhu

Nejlepší odpověď
anonym

Raději vánoce bez sněhu, než bez milovaných u stolu!

Další odpovědi
Nevíteto?

Doufám v to 🙂

iceT

jsou lidi,co vánoce jezdí slavit někam do exotických krajů,takže ten sníh k vánocům asi nějak nepotřebují a krom toho se v českých luzích a hájích sníh o vánocích(myslím závěje a padající vločky,tak jak kdysi maloval malíř Lada)už několik let nevyskytuje…sa­mozřejmě nepočítám horské oblasti,tam snad něco vždy napadlo.

famen9

Asi jo,protože u nás v Mutějovicích (Středočeský kraj)je už led a už jsem si dal na zadek protože jsem uklouzl

Agneta

Aspoň metr musí napadnout :DDD
Nemáte na to někdo nějakou čarovnou formuli?

marci1

Vzhledem k několika předchozím vánocům, asi můžeme spíše počítat s vánocemi na blátě. 🙂

Emefej

Doufám, že žádný nenapadne. Kdo to má pořád odhazovat?