Wortygen

Myslíte,že legalizace marihuany u nás někdy bude schválena?

Nejlepší odpověď
anonym

Marihuana není jen na hulení, takže douám, že ano, ale bude moc drahá.

Další odpovědi
badisko

Proc dyt je to tam skoro legalni …tedy legalni to neni.. ale urady to tak nejak toleruji …ikdyz vzdy musi nekoho zabasnout aby si moc lidi nevyskakovali a vetsinou to jsou velkopestirny od vietnamskych spoluobcanu …co nasinci nepasou pokud neprodava a ma to svou potrebu ..obcas se takovy pripad najde… ale je toho minimalne ..
Doplňuji:
nekteri uzivatele maji podivuhodny postreh ze S.

Jsemtady

Nikdy nerikej nikdy, i ty muzes volit stranu ktera bude pro…
Problem je trochu v tom, ze koureni teto byliny v ranem veku dle poslednich vyzkumu pozastavuje vyvoj mozku, tedy zhorsuje schopnost se ucit, ac nekde po 25letech veku az to nic nedela. Ale kourit to chteji nejvice mladi. Jako je to jeden z vyzkumu, jak je tomu doopravdy nikdo zatim nevi, jiste lecive schopnosti to ma.
Pro svoji potrebu to asi muzes mit v mnozstvi ne vetsim nez malem.

Olmann

Doufám, že ano.

arygnoc

a načo?
veď sa hulí i tak.
V ČR je v tomto prípade tolerancia huličov väčšia, ako tolerancia fajčiarov.
Doplňuji:
o tom, aké lieky má pacient užívať, rozhoduje lekár a u opiátov a iných psychotropných látok najmä, včítane THC.
takže som zásadne proti legalizácii trávy, nie proti liekom – pokiaľ ich bude predpisovať lekár.

mojitek

Doufám že ne

Pyrotechnik

Na ulici vidím každý den 13–16 leté pubertáky ,jak si po ulici kráčej s pivem v ruce a s cigaretou/jointem v druhé a policii to nijak nezajímá…

Nevím ,jestli to bude nějak platný až to zlegalizujou…

emamamisu

ne, nesouhlasím s tím. masivně by začaly zátahy i na malé ryby, protože by se otevřely obrovské možnosti pro farmaceutické firmy, které by chtěly ovládnout trh s předraženými produkty. viz regulace léčivých bylin normou EU – lobbování farmaceutických koncernů!

anonym

Kéž by, má hlavně léčivý účinek. Jenže zákonodárcům se asi nechce. Vše se dá zneužít a zneužívá, ale v tomto případě jsem pro legalizaci.

mojitek

je to jen nafouknutá bublina,kterou pustili do světa lidi co chtěj hulit.Zase až tak léčivá není,spíš jde o placebo efekt