hanca144

myslíte že když se mého spolužáka rodiče rozvedli že mu je nepříjemné když se ve škole bavíme o rodiě

myslim jak je to skvělí atd

Nejlepší odpověď
Drap

U každého je to jinak. Záleží i na věku a taky na době která uběhla od rozvodu. Víceméně všichni se po určitém čase s tím vyrovnají.

Další odpovědi
Syd

Jestli neni nějak patologicky labilní, nevidim důvod proč by mu to mělo nějak zvlášť vadit. Něco jinýho by pochopitelně bylo, kdyby mu rodič umřel.

Michal Kole

Já myslím, že spolužák bude „přecitlivělý“ i na příbuzné témata rozhovoru