JežíšKristus

Myslíte, že jsou v dnešní době všichni negativní?

Nejlepší odpověď
Emefej

Všichni ne. Např. náš pan president je od včerejška pozitivní.

Další odpovědi
hapiky

Všichni Češi, nebo všichni lidé na planetě Země?
Ať tak nebo tak, všichni ne. Za sebe můžu říci: Já nejsem negativní, manželka není, sestry ani bratr není atd…
Lidé jen chtějí a žádají spravedlnost. Kornavirová opatření spravedlivé či správné nejsou ani zdaleka. Spíše bych věřil, že jsou korupční. Takže lidé nejsou negativní ale budou asi nas.aní.
Když to nikomu neřekneš, tak ti řeknu názor jednoho ing: Babiš musí prodat co nejvíce svých výrobků a surovin. Proto nemůže omezovat potravinové řetězce, omezuje proto jen tzv.příštipkáře.

zjentek

Jak se to vezme. Třeba na kovid jsou téměř všichni pozitivní, neboť někomu se hodilo pustit do oběhu testy, které prokazují pozitivitu i u negativních. A kdo zjistí, že je pozitivní, je pak také velmi negativní. Už Čapek psal tato slova:

„3. Posléze neříkejte každé rýmě, kašli, angíně, katarům, bolení hlavy a jiným svízelům, že je to chřipka. Zbytečně jí tím děláte reklamu a ztěžujete život všem hypochondrům, kteří náhodou ještě kašel nebo rýmu nemají a bojí se skoro dýchat, aby nevdechli nějakého toho Pfeifferova bacila nebo jaký neřád. Čím míň se bude o chřipce povídat, tím dřív přejde – už z nedostatku veřejného zájmu.“>>>zdroj: K.Čapek o chřipce, Lidové noviny 29. 1. 1931

Jediná bezpečná vakcína je taková, která se nikdy nepoužije. -James R. Shannon, National Institutes of Health

Disraeli

Myslet si to, by bylo moc negativní. ;)

No, všichni určitě nejsou negativní. A ta většina z těch, co jsou negativní, tak není negativní pořád nebo ve všem. Ale sklon dnešní kultury je takový, ze se lidé skutečně upínají k tomu negativnímu. Je to zvyk, kdy člověk automaticky myslí na nejhorší, vnímá to z horší stránky a možností. Předsudky a výchova, problém s egem, sebedůvěrou, nadějemi/sny a vnímáním světa. Trestání v dětství, samá negativa nebo alespoň převažující vůči nim a jejich jednání, nespravedlnost, ubíjející zacházení/výchova k těm dětem (rodiče, učitelé), zadne nebo minimální povzbuzování… Naopak odrazování, varování, neořejícnost a podobně (i když třeba „z dobré víry“, aby si neublížil, aby ho ochránili a nebo z principu vlastního vnímání světa, tedy toho negativního aniž by si to sami uvědomili… To se přenese i na ty děti a ty s tím vyrostou a dost pravděpodobně to oni budou předávat dál). Řetězce nadávání, výčitek a negativismu (jeden na druhého, ten na nejmkho jiného…
Vybíjení těch negativních pocitů na někom jiném).

Da se říct, že takový je průměrný člověk, ale není takový každý.

paul1

Všichni určitě ne, ale na rozdíl od minulé doby, když jsme negativní, tak si můžeme gratulovat.

Marty Koller

Negativní jsem kvůli těžkému oddobí ve kterém žijeme( pandemie Covidu ach jo