rrihamirek1

Myslite, ze je vhodne, aby se tahle neuveritelne sprosta animovana pohadka poustela detem?

Jedna se o motiv sexualniho styku mouchy se slonem, kdy moucha slonovi drazdi prostatu. “Takove pohadky jsou dnes vysilany na CT:D. To je neuveritelne.”- (pro hnidopichy, nevideno primo na CT:D, ale je to preci logicke, ze se tam uvadi kreslene pohadky, coz je tohle taky!) Doporucuji podivat se na celou cca minutu videa, kdy jsem schvalne sdilel az od momentu koitu.

https://youtu­.be/dYl-OBQEiZ4?t=43

Nejlepší odpověď
elkon

Místo keců ZDE, můžeš napsat do ČT. Ale nezapomeň psát kultivovaně, ne jako vidlák zde.

Další odpovědi
cochee

To není pohádka. Nedělej ze sebe debila.

Schluker

Snehurva a sedm prcaliku je taky animac a na CT ho neuvidis 🤣 ale dik za potvrzeni, ze jsi jen troll..

Emefej

Kdy jsi to na CT:D viděl?

zjentek

Tohle že je neuvěřitelně sprostý? A viděls někdy na internetu dál za YouTube? Doporučuji prověřit, links ode mě nečekej 🤷‍♂️

Schluker, lepší je víla análka a motýl onanuel!

Sameotazky

Nevěřím, že bylo žůžo labůžo na Déčku. Dokaž to.

rrihamirek1

Jak je vidno, obycejna minutova animovana pohadka a kolik lidi se kvuli tomu pusti do krizku. Ze vy se obcas necemu nemuzete zasmat… 😀

Dochy

Něčemu můžeme. Ale narovinu: jako vyprávěč vtipů by ses neuživil. Nepodals to jako vtip, ale jako varování či přímo nařčení.

rrihamirek1

Emefeji tak snad veskere kreslene pohadky se vysilaji na CT:D, nebo snad na CT24?

Emefej

Kdy jsi tam tohle viděl?

Dochy

Tak nenašel jem žádnou pohádku. To za 1.
Za 2. kreslené filmy jsou i na nově, seznam.tv a dalších.
3. Pokud to někdy bylo na ČT-D tak dej vědět kdy.
Moc jsme se o Tebe nestaral, ale začínám se ptát, proč ještě nejsi zabanován.

rrihamirek1

A videl jsi to video? Nikde nevidim tvuj nazor na problematiku. :C

rrihamirek1

A to nemluvim o tom, ze na konci si slon provadi masaz prostaty sam sobe – chobotem.