MacChill

Myslíte že je pořad Taxík nahraný? A že soutěžící nejsou náhodný kolemjdoucí?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím ýe ani, stejně jako u dalších pořadů obdobného typu. Divák chce být zkrátka klamán.

Další odpovědi
karel4

nechapu otazku ale neviim

franku

Snad ne.

zl@tk@

Samozřejmě, že je nahraný a dopředu je i získán souhlas s natáčením s pasažéry jednotlivých jízd. Hypotetická otázka: Vlezli by jste do taxíku kde na vás z předního okna kouká oko kamery a za volantem se směje A.Háma?