Klára K.

Myslíte, že je film V zajetí démonů vhodný pro dvanáctileté dítě?

Děkuji za odpovědi. (mimochodem, to dítě jsem já, a už jsem pár ‚hororů‘ -i když ne moc strašidelných- viděla, např Beetle Juice nebo Otesánka od Švankmajera)
Doplňuji:
Díky, tak si raději počkám, protože z Otesánka od Š. jsem se málem po......
Chce na to jít i moje kámoška, která se děsila i u Happy Tree Friends, takže ji asi budu muset varovat… 🙂

Nejlepší odpověď
KalonCZ

Jak se dívám, tento film není vhodný pro děti do 15 let, tudíž nejvhodnější asi nebude, Beetlejuice je slabý odvar hororů.

Jde o tvou situaci, jestli si myslíš, že tě nijak nezkazí, podívej se. Raději se poraď třeba s rodiči, to oni mají hlavní podíl na tvé výchově.

Další odpovědi
marci1

Ne.
Doplňuji:
To, že počkáš Ti plně schvaluji. Nejsem dítě, ale rozhodně bych si nechala tento „film“ ujít.

Andre5000

Podle mého názoru je filma taková blbost, že bych ho nedoporučoval nikomu.