Myslíte, že je dneska obtížné stát se bezdomáčem?

Mám takový dojem,že pánů nějak přibývá.
Třeba na ně mám kliku.
Je možná zajímavé,že tohle „řemeslo“ nedělá moc ženských.
Nebo nejsou tolik vidět.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano chlapíků je opravdu více, asi ženy častěji muže vyhazují z domu…a táhni! Také není těžké si vzít půjičku a dát do zástavy dům, pak se to stane docela rychle, být bezdomovec. Někdo to dělá i dobrovolně, nic nemusí dělat, platit a má na starost si sehnat jen trošku jídla a malinko tepla.

Další odpovědi
verka

Ze dne na den! Stačí přijít o práci a mít sebemenší půjčku.

Michal

To snad nemyslíte vážně? Podívejte se kolem sebe!A sundejte si růžové brýle,prosím.

BIGFOOT

Někdo si za to může sám a někdo tomu dotyčnýmu nebo dotyčný k tomu pomohl.Není všecko tak jednoduchý jak se zdá.Když vím,že je to slušnej člověk,kterej k tomu přišel ne svou vlastní vinou tak se mu snažím pomoct jak umím a nikoho z nich neodsuzuju.V kri­minále může bejt člověk taky co by dup a je to kvůli autohavárce a nechtěl nikomu ublížit.Ale stalo se to a tak nezbejvá než pomoc od slušnejch lidí.BIGFOOT