Viking CZE

Myslíte, že byste si našli chvilku a vyplnili mi jeden krátký dotazník ? Byl bych vám moc vděčný :)

http://www.sur­vio.com/surve­y/d/L4V1N5W0Q6V3M9R7U

Nejlepší odpověď
Quimby

Vyplněno, děláš nějakou statistiku?
Jinak chyběla mi u první otázk možnost, že sleduji originál bez titulků.

Další odpovědi
gecco

Máš to tam…
😉

Drap

Tak ten byl opravdu krátký

rigormortis

A představení?
Kdo jsi, proč děláš dotazník, k čemu budou sloužit výsledky…moc nerad bych podporoval hajlujícího tasmánského čerta s cizáckou flotilou za Marzem připravenou na frontální útok na naše záhonky a cyklostezky.

suaeda

Krátký dotazník týkající se dabingu. V poslední době jsem četl, že výborný český dabing je likvidován. Naši herci jsou při dabování filmů nahrazováni lidmi s ulice. Pokud stejného zahraničního herce namluví později někdo jiný tak to není ono a potom raději dávám přednost titulkům.

redy

Dotazníky nemusím- ale je krátkej- a nic to nestojí 🙂

anonym

Dotazník jsem vyplnil, ale z mého pohledu jinak budou odpovídat mladší ročníky a jinak starší.Chybí ti tam kategorie nad padesát let.

Jarmila

Máš to vyplněný.

Viking CZE

rigormortis:

Je mi jasné, že tento dotazník postrádá plno aspektů, které by měl správně mít.
Představení jsem mohl uvést, to nepopírám, ale jsem tu nově a potřeboval jsem najít možná co nejvíce osob, které by si našli chvilku času a vyplnili ho.
Jedná se o školní projekt na téma sociální experiment a výsledky budu prezentovat ve škole. Snad jsem vám odpověděl aspoň na část vašeho dotazu :)

Viking CZE

Moc děkuji ! :)

arygnoc

rigormortis:

vy máte vlastnú >cyklostezku<?
vy sa máte. :DD

;-Q

rigormortis

Naše cyklostezky, ne moje…cyklisté totiž nejsou sobci a nemají žádné vadné rysy osobnosti jako například řidiči aut, chodci, maminky s dětmi, inženýři a rychlejší jezdci na kole než jsem já.