Michal Kole

Myslíte, že bych měl lepší známky, kdyby se mi učitelky a učitelé věnovali individuálně než „celkově“ kolektiviálně ?

Když máma ukázala na pracovních pohovorech moje maturitní vysvědčení, tak rovnou mi zaměstnavatelé ukázali dveře.

A úřednice na pracáku mi ani neporadila co dělat, aby mě i přes čtyřky zaměstnavatelé zaměstnali.

Nejlepší odpověď
hanulka11

no nebudu tady moralizovat,ale na pracovní pohovory jsi měl chodit sám – asi měli strach, že s tebou bude máma chodit i do zaměstnání

Další odpovědi
M.

Nejspíš ano, protože bys to lépe pochopil a lépe by ti to vysvětlili.
Jenže to řešíš docela pozdě, nemyslíš?

otázečkapani

také záleží na tobě pokud jsi myslíš že to nemá cenu nebo je ti učení až moc a moc protivné tak bysi měl najít ůplně jiný způsob například strávit prázdniny na nějakém statku nebo klidném místě svolat kamarády jít na dvůr nebo do přírody atam se se zábavou učit