Avatar uživatele
zjentek

Myslíte, že by nějaká vláda fakt měla tu moc sypat na nás nějaký svinstvo z výšky/z nebes?

Teď jsem pro změnu koukal na YT na vodeo, jak nějaký Slovák si smetl přímo z auťáku na bílý papír ten avizovaný „saharský písek“, pod papír dal neodymový magnet a pískem táhl po papíru pěkně zleva doprava a naopak. Já už fakt nevím no… 🤦‍♂️, nakonec „dostanou“ i zjentka.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? orwell, Ametyst před 763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Zjentku, vem si dovolenou a jdi do přírody, kde není internet.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hard work

Asi takhle, jestli myslíš chemtrails, tak bych to vůbec neřešil. Konspirační teorie jsou prostě slátanina všemožných hovadin, které nemá smysl vůbec řešit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JarekBlatny

Planeta je přelidněná a její zdroje ubývají. Motivace k změně tohoto stavu můžou být i když si říkám proč by to někdo dělal tak složitě „práškováním“ když lze činidlo „schovat“ třeba do Coca-Coly nebo vakcíny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

V rámci výsledků výzkumů, jak ovlivňovat počasí, se dějou věci. Paní z Akademie věd jistě ví, o čem mluví. Bez ohledu na chytrolíny a kecálky, kteří nebudou věřit nejen „konspiračním teoriím“, ale ani praxi, té, co mají před očima. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FoMdFSKZM9I

Upravil/a: Ametyst

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?orwell Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Je to tak. Já tím letadlem občas lítám, a shazuju prášek na lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek