zjentek

Myslíte, že by nějaká vláda fakt měla tu moc sypat na nás nějaký svinstvo z výšky/z nebes?

Teď jsem pro změnu koukal na YT na vodeo, jak nějaký Slovák si smetl přímo z auťáku na bílý papír ten avizovaný „saharský písek“, pod papír dal neodymový magnet a pískem táhl po papíru pěkně zleva doprava a naopak. Já už fakt nevím no… 🤦‍♂️, nakonec „dostanou“ i zjentka.

Nejlepší odpověď
hapiky

Zjentku, vem si dovolenou a jdi do přírody, kde není internet.

Další odpovědi
hard work

Asi takhle, jestli myslíš chemtrails, tak bych to vůbec neřešil. Konspirační teorie jsou prostě slátanina všemožných hovadin, které nemá smysl vůbec řešit.

JarekBlatny

Planeta je přelidněná a její zdroje ubývají. Motivace k změně tohoto stavu můžou být i když si říkám proč by to někdo dělal tak složitě „práškováním“ když lze činidlo „schovat“ třeba do Coca-Coly nebo vakcíny.

Ametyst

V rámci výsledků výzkumů, jak ovlivňovat počasí, se dějou věci. Paní z Akademie věd jistě ví, o čem mluví. Bez ohledu na chytrolíny a kecálky, kteří nebudou věřit nejen „konspiračním teoriím“, ale ani praxi, té, co mají před očima. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FoMdFSKZM9I

_Bůh_

Je to tak. Já tím letadlem občas lítám, a shazuju prášek na lidi.