hapiky

Myslíte, že by mohlo být stříhání ovcí olympijským sportem?

ttps://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/na-novem-zelandu-se-kona-mistrovstvi-sveta-ve-strihani-ovci-20120303.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to sport, ale dovednost. Už tak se jeden diví, jaké všechny sporty jsou dnes už olympijské. To už bychom taky mohli zavést plivání, nebo čůrání do dálky.

Další odpovědi
Drap

Nemohlo, je to nesmysl

ivzez

Ne.

vas999

Samozřejmě že mohlo. Existují i horší sporty. Problém je spíše v tom, že stříhání ovcí není nejspíš dostatečně rozšířené. Jinak nevidím důvod. Ale myslím, že na olympiádě je už teď dost sportů, takže další by už neměl moc význam. Jenom by to stálo další peníze, další ředění sledovatelů (kdo by se na to ale zase dívat)…

Hrva75

Možné je všechno.