Nechápavé

Myslite ze bude 3.svetova valka ?

Nejlepší odpověď
led

Začala podpísaním kapitulácie Nemecka a Japonska. Pomaly a potichu sa menila z ováciámi jasajúcich davov na chladné prepočty obetí ozbrojených stretov bývalých spojencov.
Načo hneď strieľať, keď pekne z pohodlia svojho kresla možno vládnúť národom cez peniaze – obchodná vojna už je…
Trvá už stáročia, tisícročia, ešte sa nezastavila, akurát herci sa menia…
… a tam kde peniaze a moc nestačia, pomôžu radikáli, krv ako mena …

Další odpovědi
da ny

Ano, pravděpodobně někdy bude.
Planeta je přelidněná, NNS nenasytné … :(

Zvědavý

Otázka nezní jestli bude ale kdy bude…

Dane

Pokud se nezmění myšlení a chování lidí a výchova dětí bude směřovat k bezohlednosti, lhostejnosti a sobectví, tak je pravděpodobné, že se to stane.

zjentek

ty, kdož jsou „ve válce“, by spíše zajímalo, jestli to někdy skončí ..takže „světová“ je jen slovní obrat a otázka spíše zní-
zmoudří lidé a přestanou mezi sebou válčit? A kdy?

tencosepta

Války budou do té doby, dokud bude Emerika „u moci“.

Pepa25

Ne.
Války budou, ale nepředpokládám, že bude nějaká další „světová“ ve smyslu té první a druhé, i když vzhledem k propojenosti světa jsou dnes do určité míry světové všechny (pokud nejde o občanské v rámci jedné země).

jjj123456789

Ano.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hrozi-podle-vas-svetu-dalsi-svetova-valka-s-ohledem-na-dnesni-politicke-a-jine-situace

ponovotny

  • myslím, že nevím, ale jak to vypadá tak fakt nevím ;)
  • spíš bych řekl, že ne, protože dnešní světová válka by byla o masivním použití jaderných a jiných moderních zbraní, které by totálně poku.vili celou zeměkouli, což by bylo v nesouladu s tím, že války se dějí především z ekonomických příčin a destrukcí země by nikdo nic nezískal. Pravděpodobnější je, že se leckde objeví lokální války které budou vést ke globálním opatřením které budou „ždímat“ lidi a splní tak ekonomické zadání

namiikk

ano možná