pat a mat

Myslíte si, že ženy hledající „ranaře“ taky nějaké rány očekávají?

Případně jaký podíl se jich později diví?

Nejlepší odpověď
annas

Významy podle SNČ, jde totiž o slovo nespisovné.

Ranař je člověk

  1. kriminalistický argot – zloděj, zpravidla větší., někdy také kapsář.
  2. silný muž, který se pere – třeba vyhazovač.

Z toho plyne, že původní význam = člověk, který nejde pro ránu daleko.

Uvádí se od r. 1929 obdiv k jeho fyzické síle. Vzýhledem k tomu se ranař používá i ve významu – familiárně . – drsný, neohrožený, rázný muž, který dokáže energicky čelit nečekaným situacím.

Takže někdy se stane, že má ránu – vypadá směšně, jindy nejde pro ránu daleko, často neudělá nic – nevydá ani ránu atd.

--
Takže je pravda, že žena, která se dá s „ranařem“ dohromady, může, ale nemusí od něho očekávat nic dobrého. Možná ranař řeší, že škoda rány, které padne vedle.

Ale často obdivuje ranařovu sílu či to, že ji dovede bránit.

Někdy je láska opravdu slepá, platí důvěřuj, ale prověřuj.

Další odpovědi
iceT

On takovej ranař,co drsně vypadá, vůbec takový nemusí být, ale je jasné, že na stokilovýho chlapa si holt troufne málokdo, narozdíl od šampónka, co má nohy jak hajzlovej pavouk, ten se zdá být snadnou kořistí. Ale jako vždy, zdání bezbrannosti může taky šeredně klamat.
Takže šampónek ti klidně může nakopat zadel, a drsoň na pohled se neubrání.

Takže podle mě ženy nevyhledávají ranaře proto, že by nějaké rány očekávaly, ale pro ten vizuální pocit bezpečí po boku drsně vypadajícího muže. Ono zmlátit ženskou může i chlap, co vypadá jak párátko, co se převlíká za bičem. Asi tak nějak…

marci1

Těžko říci. Líbí se jim, že je „ranař“ ochrání, že se ho ostatní bojí. Bohužel vztah s ranařem je zpočátku v pohodě, ale přijde čas, kdy se i žena dočká „nakládačky“.:-(

Kepler

Jo, některé ženy ranaře vyhledávají a myslím že i počítají s tím, že někdy saze bouchnou. Některým taky imponují drsní chlapi, kteří mají strniště, smrdí hnojem a mají prdel ošlehanou větry – takový ten mužný typ. Ale taky vyhledávají hajzlíky, kteří ani jako drsoň nevypadají. Čert aby se v babách vyznal, do ženské a do melounu se nevidí.