Zvědavý

Myslíte si, že vláda Andreje Babiše přežije tuto novou krizi?

Myslíte, že padne, nebo to ustojí? A prosím ne to, v co doufáte, ale co si myslíte, jak to dopadne. Díky

Nejlepší odpověď
dubraro

Ano přežije

Přežije, a posílena.

Další odpovědi
Palpatine

Ano přežije

kefud

Ano přežije

Mc Merkurion

Ano přežije

… jelikož ostatní strany (nejen) v kolalici (až na špatné výjimky) by z následujících voleb vyšly velmi špatně (možná ani nevyšly) https://www.in­fo.cz/volby-2017/vysledky-voleb …

_Butters_

Ano přežije

_Butters_

Bohužel to ustojí, navíc by ho Zeman pověril zase sestavením vlády…

Edison

Jako vždy chybí „jiná odpověď“. Na tahu je Bureš. Pokud odstoupí, zachrání vládu. Pokud ne, je velké riziko pádu vlády. To by snadno mohlo vést k novým volbám.

Palpatine

Můžu mít dotaz? Všem je odpověd dubraro lepší než má? 😁 je to trochu úsměvné.

dubraro

Já ti taky přidám, když sis tak hezky řekl. 🙂

Anikitos

Protože přidal, že po této krizi z toho Babišova vláda vyjde ještě posílena.
To se ostatním asi zamlouvá a ohodnocením takové jednoduché otázky dávají najevo, že s ní souhlasí a že by odpověděli stejně. :D

Já ti ten bodík dám, aby ti to nebylo líto. ;)
:'D

Anikitos

*jednoduché odpovědi

Palpatine

No tak díky. ;) o to mi nějak nejde. Jen mi to přišlo zvláštní. Ale co

Anikitos

Však já vím, to já jen ze srandy. :D

Ale mně to taky někdy přijde zvláštní, když jsou u otázky zodpovezené třeba 2 skoro stejné odpovědi, ale jedna z nich nasbírá 10 bodů a druhá jen 1. To se tu stává často. :D

Lidi asi automaticky dávají hodnocení té z těch dvou stejných odpovědí, která už má nějaké hodnocení. :DDD Jestli chápeš.