Shady

Myslíte si že útoky proti growshopům mají spojitost s připravovaným monopolním prodeji konopí pro léčebné užití?

Odpovědi
arygnoc

nie.
proste growshopy nie sú žiadúce. ako ani huliči a ani iní narkomani, užívatelia drog – okrem tabaku (fajčiari), alkoholu (80% populácie), benzínu (majitelia áut), cukrov a tukov (obézni a budúci obézni) [prínos do štátnej kasy v podobe daní].
žiadny liečebný účinok THC objektívne neexistuje (viete o tom, že nikotín zvyšuje schopnosť prijímať nové informácie, že stimuluje pozitívne činnosť mozgu?).

Dochy

Arygnoc: Myslím, že tady nikdo nepsal jmenovitě o THC. Pokud vím, tak mezi Indickým konopím a konopím setým je více rozdílů. A že spoustě lidí indické konopí pomáhá přestože jej nehulí ani neprodávají se myslím dá považovat za prokázaný fakt.

arygnoc

„A že spoustě lidí indické konopí pomáhá přestože jej nehulí ani neprodávají se myslím dá považovat za prokázaný fakt.“

diskutabilné. (s podľa mňa nepreukázateľné, jedná sa o placebo efekt, ale to je osobný názor)

podobne ako že fajčenie škodí zdraviu.
Je to proste vec názoru.

fakt ale je, že konzumenti konope (v akejkoľvek podobe) proste zákonom nie sú žiadúci.

Pokiaľ viem, medicínsky jedinou účinnou látkou z konope je práve THC. inak sa skutočne jedná o placebo efekt.