Avatar uživatele
ReHu

Myslíte si, že složení uživatelů tady, jejich otázky a odpovědi „kopírují“ složení české populace? Myslím jejich názory.

Doplňuji:
Možná jsem měla, než názory, spíše napsat povahy.
Myslím, že se tu dost projevily. Navenek i potajmu, jak občas čtu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, panenka, anonym, Jahoda, 9 řemesel, anonym, anonym, aramah, kapka, iceT před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podle meho nazoru ano,dobra otazka,proto,to tady je jak v parlamentu nekdy,mame tu lidovce,sladkov­ce,odeesaky,a i nejaky komousek se najde!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je dost lidí,kteří o „Odpovědi“ a pod. ani nezavadí.Tedy – pokud se ze zvědavosti mrknou,udělají si názor,což není nic těžkého a hotovo.Právě i proto,že je to věrný odraz,obraz
populace.
Mně mrknutí trvalo docela dlouho,možná,že půjdu o dům dál.Umírá tady pes,posádka se vyměnila.Ovšem najít „dům“ je asi problém,lidé jsou pořád více stejní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

„složení české populace“ nezná nikdo, všechno to jsou jen průměry a statistiky získané z několika vzorkových skupin. Takže těžko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

nie. Je tu len časť počitačovej populácie. Zloženie podľa môjho názoru síce kopíruje českú populáciu (povahovo, názorovo), ale len tú, ktorá sa zaujíma o dianie okolo seba. Žiaľ, ak by niekto chcel z tohto vzorku ľudí urobiť statistiku českého národa – bola by klamlivá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Myslím si,že ne.
Doplňuji:
Na své odpovědi trvám!

Upravil/a: Michal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Mé přání je NE , bojím se ale aby to nebylo tak trochu ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Řekl bych, že ne. Myslím, že zde na Odpovědích jsme specifická skupina.
Doplňuji:
Myslím, že naše motivy jsou trochu jiné, než u lidí co jsou v parlamentu.

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já si taky myslím, že ne, jako pan Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Můj názor je, že od malička tvoříme různé skupiny, nejdřív se narodíme do rodiny, pokračujeme školkou, školou, pracovním kolektivem atd. Všude je přítomnost nějakých povah a my je můžeme nebo nemusíme přijmout a respektovat. Svou povahu částečně získáme geny a dobrousí se působením oněch skupin. Někdo má podobnou jako my ,někdo naprosto odlišnou, vznikají sympatie nebo také atipatie, získáváme přátelé nebo soky a taky to mezi tím, někoho jsme schopni snést, někoho nemůžeme ani vystát. A taky se tvoří různá spojenectví. Je to přece všude stejné.
Prosím zůstávejte odpovědím.cz věrní, každý tu nechává stopu a bylo by mi po něm smutno.Díky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek