ReHu

Myslíte si, že složení uživatelů tady, jejich otázky a odpovědi „kopírují“ složení české populace? Myslím jejich názory.

Doplňuji:
Možná jsem měla, než názory, spíše napsat povahy.
Myslím, že se tu dost projevily. Navenek i potajmu, jak občas čtu.

Nejlepší odpověď
anonym

Podle meho nazoru ano,dobra otazka,proto,to tady je jak v parlamentu nekdy,mame tu lidovce,sladkov­ce,odeesaky,a i nejaky komousek se najde!

Další odpovědi
anonym

Je dost lidí,kteří o „Odpovědi“ a pod. ani nezavadí.Tedy – pokud se ze zvědavosti mrknou,udělají si názor,což není nic těžkého a hotovo.Právě i proto,že je to věrný odraz,obraz
populace.
Mně mrknutí trvalo docela dlouho,možná,že půjdu o dům dál.Umírá tady pes,posádka se vyměnila.Ovšem najít „dům“ je asi problém,lidé jsou pořád více stejní.

quentos

„složení české populace“ nezná nikdo, všechno to jsou jen průměry a statistiky získané z několika vzorkových skupin. Takže těžko

led

nie. Je tu len časť počitačovej populácie. Zloženie podľa môjho názoru síce kopíruje českú populáciu (povahovo, názorovo), ale len tú, ktorá sa zaujíma o dianie okolo seba. Žiaľ, ak by niekto chcel z tohto vzorku ľudí urobiť statistiku českého národa – bola by klamlivá

Michal

Myslím si,že ne.
Doplňuji:
Na své odpovědi trvám!

9 řemesel

Mé přání je NE , bojím se ale aby to nebylo tak trochu ANO.

Toruk

Řekl bych, že ne. Myslím, že zde na Odpovědích jsme specifická skupina.
Doplňuji:
Myslím, že naše motivy jsou trochu jiné, než u lidí co jsou v parlamentu.

kapka

Já si taky myslím, že ne, jako pan Michal.

pekynka

Můj názor je, že od malička tvoříme různé skupiny, nejdřív se narodíme do rodiny, pokračujeme školkou, školou, pracovním kolektivem atd. Všude je přítomnost nějakých povah a my je můžeme nebo nemusíme přijmout a respektovat. Svou povahu částečně získáme geny a dobrousí se působením oněch skupin. Někdo má podobnou jako my ,někdo naprosto odlišnou, vznikají sympatie nebo také atipatie, získáváme přátelé nebo soky a taky to mezi tím, někoho jsme schopni snést, někoho nemůžeme ani vystát. A taky se tvoří různá spojenectví. Je to přece všude stejné.
Prosím zůstávejte odpovědím.cz věrní, každý tu nechává stopu a bylo by mi po něm smutno.Díky.