Rokio

Myslíte si, že se přeceňuji, nebo naopak podceňuji, pokud mě budete posuzovat podle tohoto mého životopisu?

Životopis

Dosažené vzdělání a školní úspěchy
2012 – 2016 GPOA Znojmo

  • druhé místo v soutěži Finanční gramotnost v okresním kole

Kurzy a školení

  • 2011 – 2012 Dům dětí a mládeže ZNOJMO Němčina – dospělí a děti-začátečníci
  • 2015 – 2016 Dům dětí a mládeže ZNOJMO Němčina – dospělí a

    děti-mírně pokročilí

Pracovní zkušenosti

  • v průběhu prázdnin (75 dní) Egston

    druh práce operátor výrobní linky

    náplň práce pomocné práce

  • 2015 školní rok (28 dní) Egston

    druh práce sekretář

    náplň práce kancelářské práce

  • 2016 školní rok (21 dní) Egston

    druh práce kvalitář a skladník

    náplň práce manuální práce a kontrola součástek

Jazykové znalosti
anglický jazyk – maturita z tohoto cizího jazyka
německý jazyk – falešný začátečník

Počítačové znalosti
Internet (e-mail, www) – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Malování – expert
XnView – základy
psaní na klávesnici – 250 – 330 čistých úhozů za minutu (rekord 330)
zvládání korektury a cizojazyčného opisu
Speciální dovednosti tvorba počítačových programů přes program Microsoft Excel a PowerPoint (vytvořeno kolem 90-ti počítačových programů)

Nejlepší odpověď
annas

Uvedl jste své počítačové i jazykové znalosti, vzdělání a jiné aktivity.
Myslím si, že nejde o podceňování ani přeceňování.

Pokud byste se ucházel o zaměstnání, je důležité tyto dovednosti popsat, ale samozřejmě byste měl všechno zmiňované prokázat. .

Pak by se dalo říct, na jaké úrovni jsou vaše znalosti či dovednosti., nebo jak se říká ,že papír snese všechno ale , skutečnost je jiná. .

Další odpovědi
Hlada

Přeceňování nebo podceňování by bylo možné určit až porovnáním psaného se skutečností. Seznam působí nevyváženě.
GPOA Znojmo není obecně známá zkratka. Lepší by bylo uvést slovně.
Jazykové kurzy stačí stručně.
Popis brigád není potřeba.
Popis jednotlivých programů působí nadneseně. Stačilo by uvést počítačovou gramotnost. Malování, třebaže umí hodně, není profesionální grafický program. Excel ani PP nejsou programovací jazyky. Pod pojmem www pokročilý bych si představoval znalost HTML, CSS, PHP.
Zajímavou znalostí je rychlost psaní. Rekord není potřeba uvádět.
Někdy méně znamená více. Hlavně ale je potřeba dobře umět vysvětlit, co jsi dělal poslední 3 roky.

ivzez

Odpovím, ale myslím, že se ti to líbit nebude.

Myslím, že se silně přeceňuješ, ani ten životopis
nemáš napsaný „správně“ (dobře).

Co je „expert v Malování“?
Co míníš „tvorbou programů přes Excel a hlavně PowerPoint?“

K „tvorbě“ počítačových programů bys musel umět programovat
a pochybuji, že znáš některý programovací jazyk.

A nezlob se, ale na jazykové korektury nemáš. Nejsem si jista
ani tím přepisem cizojazyčného textu → v tom, co jsem od tebe
viděla, byly chyby.

nyjono

Podle životopisu toto nelze posoudit. Není s čím porovnávat.
Když tě někdo zná osobně a když ví, co plánuješ do budoucna,, může odhadnout, zda se přeceňuješ nebo podceňuješ.

ReHu

Myslím, že máš vysobé sebevědomí.

anonym

určitě bych z toho vyjmul malování a uvedl místo něj alespoň GIMP, prorože malování je v oblasti rastrových editorů cosi jako poznámkový blok v oblasti DTP, tedy ničím 🙂 GIMP má relativně rozhodně větší váhu.

Zrovna tak Xnview, uvádět jeho znalost, navíc ještě jen základní ti body nepřidá.

ivzez

XnView i Malování a vydávání Excelu a PowerPointu
za programy k programování mu body uberou,

anonym

programování v excelu se řiká prostě pokročilé skriptování to tam samozřejmě uvést můžeš a smysl to má, ale určitě bych to nekombinoval se zmínkou o powerpointu protože tím to opět degraduješ. Vyznívá z toho že smysl skriptování prakticky vůbec nechápeš pokud jsi schopen v jedné větě zmínit skriptování v tabulkovém procesoru a v nějakém připitomělém editoru prezentací 🙂 Pokud jde o praktickou využitelnost, tak je v prvním případě obstojná, v druhém nulová.