Fm2.0

Myslíte si, že režim v Belorusku padne a Lukašenko odstoupí, nebo ho svrhnou?

Chci jen osobní názor, vlastní předpoklad. Takže nic neříkající odpovědi typu „možná ano, možná ne” a podobné si prosím a S PROMINUTÍM strčte za klobouk (nebo jinam). Neslouží to vůbec ničemu a nikomu. Je to naprostá zbytečnost, tak PROSÍM! Pokud nemáte žádný předpoklad a vůbec nic si o tom nemyslíte, tak nic nepište.

Podle mě nějaké změny budou, ale Lukašenko zůstane u moci. Sám podle mě neodpstoupí. Pravděpodobnější by bylo, že by ho zabili/zajali, ale spíš to zůstane tak, jak to je.

Nejlepší odpověď
Arne1

Spíše se bojím, aby to nevzal do rukou Putin. Lukašenko lavíruje na hranici mezi samostatností a kamarádšoftem s Ruskem. Bělorusko je sice členem SNS, ale Lukašenko jasně odmítl přímé začlenění do Ruska. Obávám se, že libovolný jiný vývoj v Bělorusku může vést ke krvavým problémům.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že se udrží, má na to mocenské páky. Ale pokud na něj ostatní země uvalí embargo, tak to má spočítané.

jsemjá

Pravděpodobný, je atentát.

Kryšpín

Možná bude Majdan jako na Ukrajině, další volby a není jisté kdo vyhraje

Pepa25

Kryšpín: u demokratických voleb obvykle není dopředu jisté, kdo vyhraje, to je jejich princip!