Rokio

Myslíte si, že pracuji hodně, nebo málo?

Moje pracovní činnosti:

Chodím na odborné učiliště, kde při týdnu teorie se učím v průměru sedm hodin denně a při týdnu praxe pracuji šest hodin denně. K tomu všemu dělám domácí úkoly a různé dobrovolné činnosti.

Dále dělám drobné domácí práce, mezi které patří vynášení odpadků, venčení našeho psa, vynášení prázdných lahví, pomoc s úklidem sklepa a občasné vysávání bytu.

Další mojí činností je investování, internetové podnikání a psaní knih.

ZAJÍMÁ mě tedy, jestli nepracuji málo a pokud ano, v čem bych se měl zlepšit a na kterou činnost bych se měl zaměřit?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne vůbec není důležité,
co si myslíme my,
ale jak to vnímáš ty a/nebo tvé okolí.

Obecně:
Uvedený výčet může u někoho být maximum jeho schopností,
pro jiného je tak akorát, a u dalšího to může znamenat, že se fláká,
že nedělá, co by mohl…

V čem by měl ses zlepšit a na kterou činnost by ses měl zaměřit?
Přestaň se stále takhle sledovat a srovnávat s jinými, ptát se cizích lidí
na jejich názor a zaměř se na ty činnosti, kterým se chceš věnovat.

Další odpovědi
anonym

Zkráceně je to takový řekl bych průměr, který by ale snad stačit měl. O proti většině jsi zřejmě pracovitý, což je dobře.

Drap

Klidně můžeš ještě něco přidat.

lokij

Na takovou otázku se nedá dost dobře odpovědět, záleží na tom, s kým to chceš srovnávat (třeba na rozdíl ode mně pracuješ celkem dost). Ale vždycky bude někdo pracovat víc než ty a někdo míň.

Tw!st

Internetové podnikání? Tím myslíš svůj blogísek? 😁