dabel

Myslíte si že některé matky dělají otcům zle?A jak čeho nejvíce využívaji

Myslim tim když se rozejdou maji spolu dítě otec už snima nechce žít,ale o děti má zájem.A chce mít novou rodinu nebo má

Nejlepší odpověď
hanjimka

Bohužel matky často otce vydírají přes děti.Když nebudeš takový nebo makový tak Ti děti nepůjčím.Nevím co je to za logiku.Místo aby byly ráda že má tata zájem a že si ona na chvilku spočne.Pokud je to otec,který má děti rád a neubližuje jim tak nevím co řešit.

Další odpovědi
Monny

Já si to nemyslím ale vím to,že některé matky dělají otcům zle.Mám syna a teď na tohle doplácí.O děti mněl zájem ale jeho bývalá se dozvěděla,že má novou rodinu a je šťastný tak sním přestala komunikovat a začla ho udávat,samozřejmně přez děti.Nechce aby byl šťastný,když nežije sní.Má velký problémy ale má hodnou přítelkyni,která stojí při něm a jemu velkou oporou.

sofie

má švagrová dělá hodně naschvály,když si bratr přijede pro děti,tak mu řekne že jsou nemocné,nebo si najde vždycky duvod aby mu je nemusela dát,ale když potřebuje ona pohlídat tak to mu hned volá