Avatar uživatele
marci1

Myslíte si, že když přijde vnuk (16 r.) navštívit babičku a přespí vedle sebe na rozkládacím gaučí, že „se to nehodí?“

Dnes mě zaujal rozhovor dvou dam, jedna tvrdila, že tak vnuk někdy u ní přespí a ta druhá tvrdila, že se to nehodí. Babičce je 65 let. Prosím jen seriózní odpovědi. Otázka není v kategorii „Zábava“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, zzzzz před 2974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je to normální, i kdyby spal vedle babiičky, dyť je to její vnuk. Nechápu, co se na tom někomu zdá divného.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pokud by to nevadilo babičce ani vnukovi, proč ne? Je tam rodinné pouto. Divné by to bylo, kdyby chlapec spal s cizí babičkou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jsou to jen zvyklosti v rodině. U každého to bude vyvolávat jiné pocity podle zvyku a podle výchovy.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Tak jako, radši bych spala na zemi být tím vnukem. Je to divné no.

Pokud ale její vnuk je někdo jako Kobra z filmu Kobry a užovky, tak to se dá pochopit :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Já bych s babčinou nespala, na to ji mám moc ráda. Ona by se nevyspala a já taky ne.

Jde oto kde by spali, jestli jsou to manželský postele, nebo gaučík v kuchyni 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… každej nemá velkej byt, lepší než se vracet (je-li čím) večer domu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Záleží také kolik je babičce, může ji být okolo čtyřiceti, nebo osmdesát a více

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Úplná normálka. To, že se pak v babičce nejspíš probouzej nějaký chtíče, nemusí kluk vůbec tušit ;)

před 2974 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek