marci1

Myslíte si, že když přijde vnuk (16 r.) navštívit babičku a přespí vedle sebe na rozkládacím gaučí, že „se to nehodí?“

Dnes mě zaujal rozhovor dvou dam, jedna tvrdila, že tak vnuk někdy u ní přespí a ta druhá tvrdila, že se to nehodí. Babičce je 65 let. Prosím jen seriózní odpovědi. Otázka není v kategorii „Zábava“.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je to normální, i kdyby spal vedle babiičky, dyť je to její vnuk. Nechápu, co se na tom někomu zdá divného.

Další odpovědi
Kepler

Pokud by to nevadilo babičce ani vnukovi, proč ne? Je tam rodinné pouto. Divné by to bylo, kdyby chlapec spal s cizí babičkou.

Drap

Jsou to jen zvyklosti v rodině. U každého to bude vyvolávat jiné pocity podle zvyku a podle výchovy.

chachar1922

Tak jako, radši bych spala na zemi být tím vnukem. Je to divné no.

Pokud ale její vnuk je někdo jako Kobra z filmu Kobry a užovky, tak to se dá pochopit :D

redy

Já bych s babčinou nespala, na to ji mám moc ráda. Ona by se nevyspala a já taky ne.

Jde oto kde by spali, jestli jsou to manželský postele, nebo gaučík v kuchyni 🙂

Mc Merkurion

… každej nemá velkej byt, lepší než se vracet (je-li čím) večer domu …

Kryšpín

Záleží také kolik je babičce, může ji být okolo čtyřiceti, nebo osmdesát a více

zjentek

Úplná normálka. To, že se pak v babičce nejspíš probouzej nějaký chtíče, nemusí kluk vůbec tušit ;)