Rokio

Myslíte si, že kdybych na tento web přestal chodit, zapomnělo by se na mě brzo?

Nebo by si mě řada uživatelů pamatovala měsíce, nebo dokonce roky?

Nejlepší odpověď
annas

Už jste se jednou ptal, zda budete slavný jako Michal Kolesa. To zřejmě ne.

Často platí, že sejde z očí, sejde z mysli. Zde se obměňují uživatelé, i když mnozí se vracejí pod jinými profily, ačkoliv několikrát zde několikrát dostali „zaracha“. Ale jsou poznatelní, protože svůj rukopis nezapřou.

Ale stále vás budou připomínat otázky v archivu,. Ten, kdo vás znal, se nad otázkami třeba zamyslí, tím si na vás vzpomene.

Další odpovědi
zjentek

Tak to těžko. Z hlavy tě už nikdy nedostanu.

led

Rokio, Rokio…
kto to je? Aha, tu je jeho profil, https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64647 , taký mladý… v januári 2022 začne 7.ročník na odpovedi.cz a už je strieborný