Trej2dal

Myslíte si, že jsou díky absenci korespondenčního hlasování a nutnosti předložit OP naše volby mnohem bezpečnější?

Osobně mě docela těší fakt, že tu tedy skutečně nic takového není. Podle mě se vyhneme mnoha problémům. Naposledy museli díky tomuto opakovat prezidentské volby v Rakousku v roce 2016.

Odpovědi
Pepa25

Podle mého názoru problém není v korespondenční volbě, ale celkové organizaci. U nás máme jednotná jednoznačná pravidla, což je trochu náročnější na organizaci, ale zase to předchází problémům při zpracování výsledků.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.