Rokio

Myslíte si, že jsem hoden být člověkem?

Podle mě nemám tolik kvalit, a proto jsem si nezasloužil narodit se jako člověk. Měl jsem být spíše zvířetem na úrovni predátora (šelmy, dravci atd.), nebo být psem, či kočkou.

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď

Existuje nějaká šance, že kterákoliv z odpovědí tě přiměje přestat už pokládat na tomto serveru podobně přiblblé dotazy ?

Další odpovědi
Edison

měl ses narodit jako hmyz

icurusL

jiná odpověď

Já bych se popsal jako „člověk“, který nemá nic dobrého pro lidstvo obecně, ale pro sebe toho mám hodně, upřímně…

Jsem programátor.
Bylo mi to souzeno nebo jsem to tak chtěl?
Každopádně, jsem takový jaký jsem.
Jsem tu, jestli mne chcete jiného, tak si ujasníme pár pravidel.
Za prvé nechci nic co je morálně nebo mnou nevhodné, samozřejmě po velice pe pečlivé diskusi, aby si to pochopil

anonym

jiná odpověď

Není otázkou, jestli si zasloužíte být člověkem, ale jestli máte být roven ostatním lidem.

Kepler

ano, zasloužíš si být člověkem

Člověkem jsi, nic s tím nenaděláš a buď rád, že jím jsi. Jako jiný živočišný druh bys možná nepřežil. Nebo snad umíš lovit, nebo si vybírat dobrou pastvu?

Kajoch

ano, zasloužíš si být člověkem

Važ si toho,že jsi člověkem.Co by za to některá zvířata dala!

jsemjá

ano, zasloužíš si být člověkem

Zasloužíš si být člověkem, ale musíš ten život dobře žít. A taky si ho užít.

anonym

ano, zasloužíš si být člověkem

Ale pozor na komunisty!!

WTLS

jiná odpověď

Měl bys být Rokio z Japonska.

Arne1

zasloužil by sis být akorát tak býložravcem