Marky Stark

Myslíte si, že je pravda, že chytré děti poslouchají metal?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Určitě ano. Metal je typická hudba intelektuálů. Hlupáci poslouchají jazz.

Další odpovědi
gecco

Chytré děti poslouchají maminku a tatínka…
😛

Alesh

jasný, rozhodně jsou na to intelektuálně výrazně líp, než ti, co poslouchají Evropu 2 a podobné sra*ky

briketka10

Spoustu těch textů má opravdu
hloubku, ale to majíi texty raperů.

Keplere
přidám Ti několik obrázků v GIF 😁
na každé zvířátko klikni a rozbalí se
další. Vím, že to znáš, ale třeba pro
jiné. :)

https://www.go­ogle.cz/search?q=gif+a­nimals+tumblr&biw=828&­bih=377&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwj3n5uT97jSAh­VHQBQKHbO7Byg­Q_AUIBigB#imgrc=uZ­vzfmIHzxDm8M:

Kepler

Hurá, já jsem vyhraněný blb! Tradiční jazz je moje krevní skupina. Ale na ten moderní jsem blb až moc.

marci1

Určitě, to si piš. Jediný metalista v rodině, je ten nejbystřejší:
http://jpeg.cz/i­mages/2017/03/­02/F8HhN.jpg
http://jpeg.cz/i­mages/2017/03/­02/2wx08.jpg
🙂

Arne1

Řekl bych, že jsou chytřejší jak posluchači hiphopu nebo techna.

RyuzakiKate

Jasně.
Jakejpak jazz, hlupáci jedou drum'n'bass a techno.
No a ti úplně nejchytřejší klasickou hudbu, žejo.

monikaops

No takovou hloupost jsem ještě neslyšela. Domnívám se, že to pravda není.

Ninji

On ten nadpis naznačuje, že hloupé děti metal neposlouchají nebo že všichni, co poslouchají metal, jsou chytří. Ve skutečnosti z toho průzkum vyšlo, že pokud někdo poslouchá metal, je PRAVDĚPODOBNĚJŠÍ, že bude chytřejší, než někdo, kdo poslouchá pop.

Já osobně metal skoro neposlouchám, ale mám několik kamarádů, kteří metal poslouchají a jsou opravdu velmi inteligentní. Obvykle se to týká hlavně studijních výsledků. Mají talent na určité obory, pálí jim to, nemusí se moc učit, leze jim to do hlavy samo…

Takže pokud máte dítě, co poslouchá metal, rozhodně neodrazovat ;)

Kepler

marci: jak to děláš, že vkládáš texty do obrázků? Ale napiš mi to do IP, ať to po tobě neopakuje kdejaký blb, z těch jenom já.

cochee

Počkat, tohle mě zaujalo. Chceš říct, že vidíš od marci1 obrázky přímo v odpovědi? V čem to prohlížíš? Já na PC ve Firefoxu a na tabletu taky ve FF a v systémovém prohlížeči, navíc zkouším jak variantu pro mobilní zařízení, tak pro nemobilní a přímo obrázky nikdy nevidím, vidím jen odkazy a když chci vidět obrázek, musím na to samozřejmě kliknout/ťapnou­t. Hm?

marci1

Nevkládám, texty v obrázcích jsou už „hotovky“ z netu. 🙂

Kepler

monikaops: jistěže je to pravda. Zařiď mi grant z University of Cambridge a já dokážu, že pojídači Hermelínu mají daleko větší šanci na slušný houbařský úlovek.

gecco

Zařiď mi dost Hermelínu zdarma (pro výzkum) a prokážu naprostý opak…
😉
Inu – blábolit umíme taky…
😉

Kepler

Tak pozor! Moje tvrzení je založeno na dost pravděpodobné domněnce. Ta bílá plíseň na Hermelínu totiž není nic jiného než houba a stejně tak i voní. Zavětřím-li Hermelín, vyčuchám i praváka. A ne, že ne! 🙂

gecco

No právě – tvůj čich otupený Hermelínem dovolí lépe hledat houby (o hřibech ani nehovoře) těm jiným…
😉