Altair-AC

Myslíte si, že i přes oznámené úlevy maturit je tu stále šance pro úřední maturitu?

https://dennik­n.sk/2321623/­maturity-ani-tento-rok-nebudu-nahradi-ich-priemer-znamok/?ref=tit1

Toto bylo dneska oznámeno. Je to nefér vůči českým studentům, že v mnoha státech (hlavně na blízkém Slovensku) byla zavedena, ale u nás se o maturitní zkoušce stále básní jako o důležité zkoušce, kterou nelze přehlédnout, i kdyby byla třetí světová válka a bohužel to všude nejvíce to komentují ti, kterých se to ani zdaleka netýká.

Co si myslíte?

Odpovědi
Drap

Doufám že ne. Myslím, že už je rozhodnuto a nikdo se k tomu vracet nebude. A rozhodutí je podle mne srávné. I tak je dost výhod pro maturanty.

Pepa25

Nefér? Většina protiepidemických opatření se liší stát od státu. Mně naopak připadá nefér, že ČR patří mezi země s nejdelším zavřením škol. Mimochdem Slovensko je asi jediná země, která úřední maturitu zavedla.

alik360

Že by bylo nefér aby lidi dříve a později to měli těžší než lidi tento rok. Už mají vyhodu lidi u přímaček což je naprosto nefér já půjdu příští rok na přímačky a nebudu je mít pozdější.

Rokio

Také doufám, že ne. Bylo by to nefér vůči těm, co měli maturitu dříve a později. Maturanti už tak mají spoustu benefitů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.